KONST / Litografier / Färglitografi 7965088
nr 796 5088
Poul Ströyer
(1923-1996), Sverige
Färglitografi, Poul Ströyer, 112/130, signerad, motivets mått: 22x30
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:06:50
10/12 16:40:41
Poul Ströyer
Läs mer om Poul Ströyer